Лакування і літографія

Fancy Pack надає послуги лакування і літографії жерсті. Ці види робіт виконуються нашими партнерами - провідними українськими виробниками. Яскраві, креативні ідеї реалізуються із застосуванням новітнього обладнання від лідерів світової друкарської індустрії.

Ви можете обрати будь-яке покриття: глянцеве, матове, комбіноване, під золото чи платину. На поверхню металевої баночки наноситься малюнок будь-якої складності, у тому числі зображення фотографічної якості. Літографія і лакування жерсті не тільки прикрашає упаковку, але й виконує потужну захисну функцію, робить внутрішню і зовнішню поверхні упаковки стійкими до різних впливів.

Для лакування і літографії на металі використовуються різні види лаків і фарб - від найпростіших і доступних варіантів до кращих європейських покриттів класів Premium і Lux. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками лаків і фарб, тому несемо повну відповідальність за якість лакування і літографії.

Літографування жерсті - багатоетапний, складний процес, який вимагає застосування високоточного обладнання. На білу жерсть наноситься малюнок, який відповідає дизайнерському макету. Літографія на жерсті - це більш довговічна, надійна, якісна альтернатива паперовій етикетці. Унікальний малюнок підвищує привабливість товару в очах покупця. Жерстяна банка з літографією надійно захищає продукт від підробок.

Повнокольорова літографія жерсті виконується на сучасній автоматичній лінії KBA - MetalPrintGmbH. Це обладнання німецького виробництва від лідера у сфері офсетного друку на жерсті. Передова технологія чотириколірного друку на сьогодні немає гідних аналогів. Продуктивність нанесення літографії на банках поєднується з високою якістю друку.

Перед літографуванням в обов'язковому порядку проводиться лакування жерсті з обох сторін. Лак захищає зовнішню поверхню баночки від корозії, а внутрішню - від взаємодії з вмістом.

Для отримання вимог до дизайнерських оригінал-макетів для літографії, зверніться будь ласка до менеджера в розділі Контакти.