Нетрадиційне застосування сувенірної жерстяної упаковки

Як Ви думаєте для яких цілей використовують металеві коробки, для пакування конкретно яких продуктів?

Які товари в магазинах Ви зустрічали у жерстяних банках?

Мабуть всі одразу скажуть кава, чай, печиво та цукерки. А от і ні. Так, звичайно, для фасування цих продуктів їх дійсно використовують в першу чергу. Але це якщо думати в певних рамках.

Давайте, на хвилинку включимо свою фантазію і задумаємося, що ще можна помістити в металеву коробку?

Оскільки, ми є виробниками сувенірної продукції, то можемо розповісти з якими здавалося б трохи незвичними проханнями звертаються до нас наші клієнти. Чесно кажучи, не всі ідеї є зовсім нестандартними, але все-таки коротко хочеться розказати про всі сфери застосування наших коробок. Одяг, аксесуари, нижня білизна і шкарпетки в жерстяних банках, хто б міг подумати правда ж, яке незвичне застосування? Кожен з нас в душі трохи романтик і полюбляє влаштовувати своїй коханій або коханому сюрпризи у вигляді вечері при свічках. А якщо вони - ароматизовані, натуральні, ручної роботи та ще й в жерстяній банці? Хто ж зможе встояти проти такого? Думаю, що жодне серце не залишиться байдужим лише від одного їхнього аромату. Крім того, такий подарунок до свят для рідних та близьких людей однозначно буде приємним. Деякі види воску з якого виготовляють свічки, можна використовувати як крем для живлення рук і тіла внаслідок згорання.

Ви колись чули про консервування повітря? Так, уявіть собі, що у нас були клієнти, які зверталися навіть з таким проханням. Банка з повітрям, гарно звучить, чи не так? Використовується як сувенірний продукт на пам'ять, наприклад «Повітря з Києва». Як щодо нашого маленького покоління, яке полюбляє все нове, цікаве, яскраве та різнокольорове. Мова йде про фасування дитячих ігор, пазлів, магнітів та наборів для дітлахів. Картонна коробка швидко порветься, тоді як металева баночка є довговічною та зручною у використанні. Набуває популярності фасування в металеву тару тютюну для кальяну. Це дійсно дає змогу зберегти його аромат та властивості.

Ви знаєте, що крупи та борошно - це гігроскопічні продукти і тому вони вибагливі до умов зберігання? Але якщо зупинити свій вибір на жерстяних тубусах для даних бакалійних товарів, то Ви не будете мати жодних проблем щодо збереження їхніх властивостей. Металеві банки легко відкриваються та закриваються, захищають борошно та крупи від потрапляння вологи, сторонніх запахів, шкідників та мікроорганізмів.

Згадаємо також про наших вірних друзів - собак, які з радістю та блиском в очах зустрічають нас з роботи чи котика-мурчика, який випрошує щось смачненьке обвиваючись навколо наших ніг, а як же добре заспокоює спостерігання за рибками в акваріумі після напруженого робочого дня. Вас мабуть цікавить для чого все це ми розповідаємо? Все дуже просто, адже жерстяна банка ідеально підходить для збереження корму наших домашніх улюбленців. Так як він добре зберігає свої смакові і корисні властивості, не чутно ніякого запаху, до того ж займає не багато місця на Вашій полиці.

Як Ви думаєте, красивий будуть мати вигляд улюблені парфуми в жерстяній упаковці? Певна річ, що так. Тому наші банки використовують і в парфумерії.

Також, дуже зручно мати всі засоби догляду за взуттям в одному місці, яким може слугувати металева коробка. Адже, коли рано поспішаєш на роботу, немає часу шукати крем для взуття та щітку для чищення по всій квартирі. А якщо вони лежать в жерстяній упаковці, то це значно економить Ваш обмежений ранішній час.

Сувенірну продукцію можна використовувати у фармацевтичній та алкогольній промисловості, для зберігання горішків та сухофруктів, різноманітних спецій, для подарункових наборів, прикрас, мила ручної роботи. Насправді, можна знайти багато застосувань металевій тарі, варто лише включити свою уяву.

Наші коробки з металу мають і друге життя. Запитаєте яке? Під другим життям мається на увазі, що після того, як Ви випили каву чи поласували цукерками, коробка завжди залишається, бо жодна господиня її не викине. А буде зберігати в ній щось своє ще багато років. Так як, жерстяні банки можна використовувати для подальшого зберігання харчових продуктів і не тільки, або ж для інших господарських потреб. Наприклад, для зберігання ниток з голками, прикрас та інших дрібних предметів. Тому вона довгий час буде нагадувати споживачеві про Ваш продукт.

Отже, сувенірна жерстяна продукція має широкий спектр застосування. Можна довго перераховувати в яких галузях і для чого використовують металеву тару. В наших наступних статтях ми розповімо більш детально про кожну сферу, де присутні жерстяні коробки. Також розкриємо нові галузі застосування нашої упаковки. Адже все навкруги стрімко розвивається і кожного дня з'являються нові ідеї використання сувенірної продукції.