Надійно запакований, значить захищений. Металева упаковка для кави та чаю

Ви можете уявити свій ранок без запашної та ароматної чашечки кави або чаю? Для багатьох – це традиція, яка є початком гарного робочого тижня та успішного дня. Ці напої здатні бадьорити та підняти настрій.

Складно вибрати один та сказати, який смачніший і популярніший. Кожен з них має своїхприхильників і наділений певними властивостями, хоча деякі особливості у них все-таки є спільними, а саме:

  1. Для їх виготовлення використовують рослинну відновлювану сировину;
  2. За рахунок вмісту специфічних речовин обидва вони надають людині бадьорості, енергійності, підвищують настрій, працездатність;
  3. Уся сировина для підготовки, переробки, виготовлення та фасування, в тому числі деяка кількість готової продукції, завозиться з-за кордону

На сьогодні, полиці в магазинах переповнені найрізноманітнішими сортами чаю та кави, їхній асортимент на стільки широкий, що вибрати конкретно щось одне не можливо. Хочеться, без вийнятку, спробувати кожен із них.

Для того, щоб обрати свій напій, який ідеально підійте за смаковими характеристиками потрібно випити далеко не одну філіжанку кави або чаю.

Прогулявшись містом, ми зустрічаємо багато кав'ярень, кафе, ресторанів, де подають чай та каву, які здатні задовольнити навіть найвибагливішого споживача.

Дані напої не мають своєї сезонності і користуються попитом у населення цілий рік, оскільки їх вживають як і в холодну пору року, щоб зігрітися, так і в спекотну погоду, щоб освіжитися. Адже вони подаються і теплими, і холодними.

Загальна інформація про чай

Чай – це напій, який володіє оздоровчими, антиоксидантними та бактерицидними властивостями.

Його класифікують за кольором, країною походження та типом чайного листа.

За способом обробки, тобто за кольором є такі види даного напою: чорний, зелений, жовтий, білий, чай Пуер (червоний), чай улун (від молочного до червоного), а згідно класифікації за добавками фруктовий, трав'яний та ароматизований.

За типом чайного листа: листовий, гранульований, пакетований, пресований та розчинний.

Країни-виробники: Індія, Китай, Шрі-Ланка, Тайвань, Японія, Кенія, Індонезія.

Загальна інформація про каву

Кава – це напій, який виготовляють із кавових зерен.

Вона багата на антиоксиданти, які оберігають наші клітини від токсинів, хімікатів та запалення.

Існує два види кави – це арабіка та робуста.

Арабіка – ароматна, м'яка та витончена на смак, вона дорожча і становить приблизно 70% усього світового виробництва. Її відкрили в Ефіопії.

Робуста має дещо гіркіший присмак і вдвічі більший вміст кофеїну. Ці зерна здебільшого використовують у сумішах та для розчинної кави. Їх вирощують в Центральній та Західній Африці, Бразилій та деяких регіонах Південно-Східної Азії.

Написати про чай і каву можна багато, але основною темою нашої статті є упаковка для них.Ми думаємо Ви звернули увагу, що для пакування даного виду продукції використовують різні види коробок, різних форм, розмірів, дизайну. Чого тільки не придумають виробники, тільки б привернути увагу покупців?

Українці вибираючи каву чи чай звертають увагу на їх аромат, смак, колір, привабливість та якість упаковки.

Отже, упаковка відіграє одну з головних ролей у виборі продукту, тому на ній точно не варто економити. Оскільки ми є виробниками жерстяних банок, то відповідно і розкажемо Вам про них, точніше про особливості пакування чаю та кави в сувенірні коробки і переваги подарункової упаковки, яку виробляє Fancy pack.

Особливості зберігання кави та чаю

Кава та чай при зберіганні піддаються дії світла, вологи, кисню, зовнішніх запахів, мікроорганізмів. Ці продукти втрачають леткі компоненти, що визначають їх смак і аромат, вони підсихають або розмокають, знебарвлюються, а вітаміни - деструктують. Чай та кава чутливі до зволоження, окислення, легко поглинають сторонні запахи.

Виходячи з цього, першою вимогою до упаковки є унеможливити вологообмін між продуктом та зовнішнім середовищем або обмежити його швидкість до певних значень.

Тому захист від проникнення кисню, збереження його в упаковці, а також збереженню первісноїкількості захисного інертного газу є другою вимогою, що висувають до упаковки.

Упаковка має захищати дані продукти від втрати ароматів, проникнення сторонніх запахів, світла.

Через це виробники приділяють особливу увагу не тільки якості самих продуктів, але й пакувальним матеріалам та упаковці для їх зберігання.

Пакування чаю та кави

Упаковка із жерсті найбільш естетична та забезпечує достатньо високий рівень захисту чаю і кави.

Fancy pack має широкий асортимент металевої тари. В нас великий вибір жерстяної упаковки різних форм та розмірів.

Правильно підібраний дизайн зробить сувенірну коробку яскравою, красивою, її одразу можна буде помітити на прилавках в магазинах.

Є два види жерстяної упаковки для кави та чаю, які ми пропонуємо – це герметична та негерметична.

Металева герметична тара ідеально підходить для кави. Вона може бути різної висоти та діаметру, підходить як для розчинної, заварної так і зернової кави. Для такої банки є два види кришок – це easy peal/open. Зверхубанка може закриватися пластиковою або металевою кришкою. Банка легко відкривається і захищає продукт від проникнення сторонніх запахів. Герметична банка поставляється замовнику у вигляді напівфабрикату. Окремо поставляється і банка, і кришка easy peal/open. Герметичне закатування банки відбувається після фасування кави на виробництві замовника. Для цього необхідно мати спеціальне закатне обладнання, а саме – закатний ключ. Це достатньо просте обладнання, наші менеджери можуть надати допомогу в його підборі залежно від виду банки та від кількості тари, яку потрібно закатувати в зміну, в місяць або в квартал.

Можна також використовувати негерметичну упаковку, але в цьому випадку потрібне додаткове пакування кави або чаю.

В сегменті подарункової металевої упаковки ми маємо великий асортимент форм таких як кругла, овальна, прямокутна, квадратна.

На жерстяній банці як длякави так і для чаю можна нанести конгрев/тиснення на тіло банки, а також на кришку.

Використовувати лак матовий, глянцевий або вибіркове лакування.

В середині тара покривається захисним шаром харчового лаку. Тому після того як відкрили додаткову упаковку, чай або каву можна пересипати в банку.

Жерсть, яку ми купуємо для виробництва металевих коробок відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам.

Можливості Fancy pack дуже великі, ми завжди розвиваємося, впроваджуємо нові форми та вдосконалюємо технологію виробництва сувенірної жерстяної упаковки.

За семирічний досвід роботи ми явно пішли вперед і досягли значного розвитку.

Fancy pack є лідером у якості, швидкості та сервісі.

Наші клієнти зробивши замовлення перший раз повертаються до нас знову, тому що вони впевнені в нашому професіоналізмі і знають, що отримають дійсно хороший результат.

Зупинивши вибір на жерстяних банках для пакування чаю та кави, Ви обираєте 100% надійний захист Вашого продукту. Красиву металеву коробочку не викинуть, вона ще довго залишиться вдома на полиці і буде слугувати рекламою Вашого продукту.